SOLIDNA piaskownica drewniana + DASZEK + DNO ATESTSOLIDNA piaskownica drewniana + DASZEK + DNO ATEST

cena 200,00

PIASKOWNICA drewniana + daszek + dno z agrowłókniny

daszki w kolorach: niebieski, limonkowy, pomarańczowy

Piaskownica wykonana z drewna świerkowego lub sosnowego, impregnowana ekologicznym impregnatem wodnym.   Wyposażona jest w daszek chroniący dzieci przed słońcem.  
Można regulować zarówno wysokość jak i pochylenie daszka.   Po zakończeniu zabawy można opuścić daszek zabezpieczając piasek i zabawki przed warunkami atmosferycznymi oraz zanieczyszczeniami.   Daszek pokryty jest wodoodporną bardzo wytrzymałą tkaniną poliestrową.  

Piaskownica posiada stosowne atesty, a jednocześnie całość konstrukcji jest dokładnie przemyślana, tak by była bezpieczna dla dziecka.

ATUTY:

Śruby są zaokrąglane przez co dzieci nie mają możliwości skaleczenia się.

Prowadnica ma rowek, którego wymiar uniemożliwia dziecku włożenie tam palca.

Piaskownica nie posiada burt zamykanych na zawiasach, które bardzo często bywają powodem przytrzaśnięcia przez dziecko paluszka lub innej części ciała.

Piaskownica wyposażona jest również w dno z agrowłókniny, która zabezpiecza piasek przed wyrastaniem trawy.   Piaskownica posiada także dwie ławeczki na których można usiąść.   
Wymiary: 118x118x118cm (dł.x szer.x wys.), grubość desek: 2cm.  

Piaskownica do samodzielnego montażu zapakowana w karton o wymiarach: 120x23x16cm. W zestawie znajdują się wszystkie śruby i wkręty oraz instrukcja montażu.

Koszt przesyłki 1 szt:

przedpłata: 30,00 zł

pobranie: 40,00 zł

Koszt przesyłki 2 szt:

przedpłata: 40,00 zł

pobranie: 50,00 zł